Чи WPBakery і Visual Composer одне і те саме?

Ні, є велика різниця.

Конструктор веб-сайтів Visual Composer і конструктор сторінок WPBakery розроблені, щоб дозволити користувачам WordPress створювати веб-сайти за допомогою конструктора сторінок за допомогою перетягування елементів.

Ключова відмінність полягає в тому, що Visual Composer Website Builder є повноцінним конструктором веб-сайтів, що означає, що ви можете створити весь веб-сайт. Але за допомогою WPBakery Page Builder ви можете редагувати лише область вмісту ваших сторінок.

Огляд конструктора веб-сайтів Visual Composer

За допомогою конструктора веб-сайтів Visual Composer ви можете створити весь веб-сайт у редакторі інтерфейсу. За допомогою конструктора тем, що входить до комплекту, ви можете створювати власні макети сторінок, створювати унікальні колонтитули, бічні панелі та спливаючі вікна.

Крім того, у вас є доступ до елементів вмісту, шаблонів, доповнень, безкоштовних стокових зображень та інших потужних функцій, які можна завантажити з безкоштовного хмарного ринку — Visual Composer Hub.

Огляд WPBakery Page Builder

Команда, що стоїть за WPBakery, була оригінальним новатором конструкторів сторінок із функцією перетягування для WordPress і заклала чудову основу для всіх нас.

Однак з часом у WPBakery Page Builder виникли проблеми з продуктивністю, головним чином спричинені технологією на основі шорткоду, яка сьогодні замінена новою та більш стійкою.

WPBakery Page Builder відомий своїм бекенд-редактором (проте він має і зовнішній, і бекенд-редактори, вони не такі складні, як у Visual Composer Website Builder).

Все більше і більше користувачів WPBakery Page Builder шукають альтернативи, які покращать і прискорять процес розробки веб-сайту.

Visual Composer Website Builder проти WPBakery Page Builder

Назва говорить сама за себе – конструктор сторінок і конструктор веб-сайтів.

Це означає, що за допомогою WPBakery Page Builder ви можете проектувати лише область вмісту вашої сторінки. Тоді як за допомогою Visual Composer Website Builder ви можете вийти за рамки та створити повний веб-сайт, включаючи верхні, нижні колонтитули та бічні панелі.

Продуктивність

Основним фактором ефективності веб-сайту є технологія, що лежить в основі самого продукту. Це як двигун для автомобіля. Потужний сучасний двигун допоможе вам набагато далі, ніж застарілий.

Те саме стосується програмного забезпечення. Visual Composer побудовано з використанням сучасних технологій (це конструктор сайтів на основі React). Нові технології, які використовуються в Visual Composer Website Builder, гарантують кращу продуктивність сайту, кращий пошуковий пошук і швидше завантаження сторінок.

У свою чергу WPBakery Page Builder — це плагін на основі шорткоду. Це не остаточне рішення, але забагато коротких кодів може спричинити безлад у вашому коді.

Крім того, Visual Composer постачається з хмарним Hub – бібліотекою елементів і шаблонів. Це означає, що ви можете завантажувати лише необхідні елементи та шаблони, не завантажуючи веб-сайт непотрібними ресурсами.

Менше активів, доповнень або плагінів сторонніх розробників означає швидший веб-сайт.

Доповнення

На додаток до елементів і шаблонів обидва плагіни WordPress пропонують доповнення. Хоча надбудови WPBakery Page Builder створені сторонніми розробниками, Visual Composer додає власні надбудови безпосередньо до Hub.

Менеджер шрифтів, конструктор тем, менеджер ролей, глобальний шаблон, експорт/імпорт, віджет шаблону та блок шаблону Гутенберга є основними розширеннями в редакторі Visual Composer.

Хоча WPBakery не пропонує власних доповнень, у нього є додатки сторонніх розробників, які можна придбати. Є тисячі розробників, які створили аддони для WPBakery Page Builder, і, на нашу думку, це їхня найбільша перевага.

Visual Composer Hub

На відміну від аддонів WPBakery, Hub є одним із найбільших активів Visual Composer. Зберігаючи всі елементи, шаблони та доповнення в хмарі, ми даємо вам можливість створити легкий, швидкий і зрозумілий веб-сайт. Ви завантажуєте потрібні ресурси та не завантажуєте свій сайт непотрібним кодом.

Як і в WPBakery, коли ви активуєте плагін, ви отримуєте всі активи як «подарунок». Вам вони потрібні чи ні, ваш редактор бере їх із собою. Це може бути неприємним досвідом.

Продовжуючи Visual Composer Hub, це простий у використанні каталог, який надає завантажувані елементи, шаблони, блоки, додатки, заголовки, нижні колонтитули, бічні панелі та навіть безкоштовні стокові зображення, які можна використовувати для особистих і комерційних проектів. Користувачі Visual Composer Premium мають необмежений доступ до Hub і чудову можливість щотижня безкоштовно отримувати нові елементи та шаблони.

Сумісність

Щоб бути одними з провідних плагінів WordPress, і WPBakery, і Visual Composer мають перевірити їх сумісність із WordPress. Хоча сумісність з WordPress є правилом, сумісність з іншими плагінами необов’язкова. Однак це не стосується Visual Composer. Ми прагнемо стати сумісними з якомога більшою кількістю плагінів WordPress. Ми хочемо, щоб наша спільнота отримала від цього найкраще!

Сумісність з Visual Composer означає сторонній плагін, включений у Visual Composer Hub.

Більшістю поширених плагінів, як-от WooCommerce, Contact Form 7, Advanced Custom Fields, Captain Form, Envira Gallery, EvenOn Calendar, Gravity Forms, Gutenberg, Layer Slider тощо, можна керувати безпосередньо з редактора Visual Composer.

WPBakery Page Builder має таку саму філософію. Він пропонує сумісність з такими плагінами, як WooCommerce і Yoast для SEO. Ви можете підготувати всі короткі коди WooCommerce як елементи вмісту, а WPBakery забезпечить повну сумісність.

Хоча обидва плагіни дотримуються однієї стратегії, Visual Composer є кроком попереду, пропонуючи одну з найповніших сумісностей у світі WordPress.