SureCart – новий та безкоштовний спосіб продавати з WordPress

Добре відомо що зручна кастомізація WordPress дозволяє будувати на його базі не тільки блоги, а набагато більш функціональні сайти, в тому числі інтернет-магазини, завдяки плагінам WooCommerce. Звичайно є кілька плагінів, що можуть виконувати частину функцій зв’язаних з комерцією, проте серйозної альтернативи поки немає. Проте в сучасних все більше бізнесів переходить в формат онлайн, в тому числі малого бізнесу, а WooCommerce хоч і займає більшість ринку комерції доволі давно не пронує інновацій так необхидних даній сфері.

Однією з цікавих альтернатив є – CartFlows, як система створення “воронок продаж”. Автором розробки є Адам Прейзер та його команда. Але на цьому хлопці не зупинилсь та продовжують створювати цікаві продукти. Цього разу команда Прейзера запустила плагін Surecart.

W нічого не стоїть на місці, а особливо сфера продаж, Все ви хочете запустити інтернет-магазин на своєму сайті WordPress, у вашому розпорядженні є два відомих плагіна, WooCommerce і Easy Digital Downloads, серед кількох інших. До цього часу! Після 2 років розробки Адам Прейзер (який також стоїть за CartFlows & Presto Player) і його команда тільки що випустили відеоролик про SureCart. Вони просувають нову платформу електронної комерції як не що інше, як альтернативу WooCommerce.

SureCart – це комерційна платформа типу headless, яка пропонує гнучкі підписки з безкоштовними пробними версіями та пропорційними оновленнями, пожертвуваннями, одноразовими платежами, податком з продажу та іншим. Наразі можна приймати платежі лише через Stripe, та PayPal. У майбутньому також планується підтримка Mercado (Латинська Америка), Razorpay (Індія), Mollie (ЄС) та Paystack (Африка).

Ви можете створювати власні форми оформлення замовлення, обравши один із шести попередньо готових шаблонів. Потім ви можете додатково налаштувати платіжну форму, використовуючи понад 20 Gutenberg блоків, включаючи ПДВ (ЄС), “Назви власну ціну”, купон, картку та інші.

Альтернатива WooCommerce?

Чи дійсно SureCart є альтернативою WooCommerce? Ну, це залежить від вашого випадку використання. Якщо ви продаєте фізичні товари в своєму інтернет-магазині, ви, ймовірно, продовжите використовувати WooCommerce. Особливо, якщо ви використовуєте інші плагіни, які вимагають WooCommerce.

У початковому випуску SureCart зосереджений на цифрових продуктах, послугах, рахунках, пожертвуваннях тощо. Наприклад, контроль доставки та запасів ще не доступний. Тож для цифрових продуктів це, безумовно, альтернатива WooCommerce.

Ціни

Скільки це все коштує? Зовсім, нічого – нуль! Однак, вони представлять 2 доступні Про-плани з розширеними функціями, такими як платформа партнерського маркетингу, збереження підписки, мультивалютність та інші функції, що збільшують дохід. Платформа електронної комерції, однак, є абсолютно безкоштовною.